e
sv

Zavadanak Bekir yine sahnede – HABERLER

sddefault 93
avatar

birtema

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Kaza haberi yine Manavgat’tan geldi. Kırmızı ışıkta bekleyen otomobile, arkasından gelen araba çarptı. Şans eseri kimsenin yaralanmadığı kazada en çok aracın içerisinde bulunan ve emniyet kemeri de bağlı olan Hera isimli köpek etkilendi. Kazanın korkusunu uzun süre üzerinden atamadı. Sahibi tarafından sık sık su içirilerek sakinleştirilmeye çalışılan köpek, üzerini atladığı sahibini uzun süre bırakmadı.

Kazayı görerek gelenler arasında 15 Mart tarihinde aynı yerde kaza yapan ‘Zavadanak’ olarak ünlenen Bekir Varol da vardı. Zavadanak Bekir, kazayı kendi üslubuyla yorumladı.

Kaza, Manavgat Alanya D 400 karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre kırmızı ışıkta bemleyen Nuri Altındağ’ın kullandığı 06 A,T 2996 plakalı otomobile, aynı istikamette seyir halinde olan ve kırmızı ışık ihlali yapan Şinasi Şen’in kullandığı 52 A,D,L 425 plakalı araç arkadan çarptı. Kazada, Nuri Altındağ’ın kullandığı 06 A,T 2996 plakalı otomobilin sol arka kısmında büyük hasar oluşurken, sol arka lastiği yerinden çıktı. Çarpan araç ise yaklaşık 30 metre gittikten sonra durabildi. Arkadan çarpan aracın sürücüsünün kardeşinin cenazesine gittiği ve kaza anında telefonla konuştuğu için ışığı görmediği bildirildi.

#dimtvalanya #manavgat #zavadanakbekir

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Zavadanak Bekir yine sahnede – HABERLER