e
sv

VELİTTİN YENİALP GÜVEN TAZELEDİ I Yenialp rakibine büyük fark attı

avatar

dimtv

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

https://www.youtube.com/watch?v=iN90BUWM5v0

Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası’nın 8. Olağan Kurulu bugün yapıldı. 416 üyenin oy kullandığı seçimde mevcut başkan Velittin Yenialp 386 oy alarak rakibine büyük fark atarak güven tazeledi

Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası’nın 8. Olağan Kurulu bugün saat 10.00’da Alanya Şoförler Odası Düğün Salonu’nda gerçekleştirdi. Divan oluşturulması ile başlayan genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Ardından yönetim, denetim kurulu faaliyet raporları ve bilanço gelir giderleri okunarak müzakere edildi. Aylık ücretlerin ve huzur haklarının yolluk ve konaklama ücretlerinin tespit edildi. Birliğin muvafakati alınmak şartıyla kuruluş amacını gerçekleştirmeye yönelik gayrimenkul ve her türlü taşıt alım ve satımına, gayrimenkul karşılığında ödünç para alınması hususunda yönetim kuruluna yetki verildi. 5362 sayılı kanun sınırları içerisinde öğrenci okutulması, muhtaç durumdaki oda üyelerine yardımda bulunulması ve bu konudaki işlemleri yürütmek üzere yönetim kuruluna yetki verilmesi görüşüldü. Başkan adayları katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Dilek ve temennilerin ardından seçime geçildi. 416 üyenin oy kullandığı seçimde mevcut başkan Velittin Yenialp bin 386 oy alarak rakibine büyük fark atarak güven tazeledi. Rakibi Dernek ise 22 oy aldı. Seçimde 8 oy geçersiz sayıldı.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

VELİTTİN YENİALP GÜVEN TAZELEDİ I Yenialp rakibine büyük fark attı

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ