e
sv

Kadın sokak ortasında soyunarak ortalığı birbirine kattı – HABERLER

hqdefault 10
avatar

birtema

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Sokağa çıkma kısıtlamasında uygulama yapan polis ekiplerinin bulunduğu noktaya doğru çıplak halde koşan bir kadın ortalığı ayağa kaldırdı.

Bekçiler ve polisler çıplak kadını yakalayabilmek için seferber olurken “Vazifemi yaptım baba!” diyerek bağıran kadının daha önce İzmir’de de aynı şekilde soyunduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre ilginç olay Bursa’da meydana geldi. İstanbul Bakırköy nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen 30 35 yaşlarındaki S Y isimli kadın çıplak hale koyarak polis noktasına doğru ilerledi. Bu sırada aynı cadde üzerinde devriye görevi yapan bir bekçi ile uygulama noktasındaki polis ekipleri bayana engel olmaya çalıştı. Kadının kıyafetlerini toplayıp peşinden koşan ekipler kadını tarihi hanlar bölgesinin orada durdurup kıyafetlerini giymesi için razı etti. Orhan parkına doğru kollarını açıp “vazifemi yaptım baba” diye bağıran kadın daha sonra kıyafetlerini giyerek polis otomobiline bindi.

İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen kadının daha önce de İzmir’de aynı eylemi gerçekleştirmekten kaydı bulunduğu öğrenildi. Kendini ifade etmekte zorluk çeken kadın için AİLE Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü uzmanlarından yardım istendi. Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

#dimtvalanya #soyunankadın

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kadın sokak ortasında soyunarak ortalığı birbirine kattı – HABERLER