sv

CHP’li Karadağ’dan AK Partili Özeren’e tepki – HABERLER

hqdefault 8
avatar

dimtv

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

https://www.youtube.com/watch?v=uDWmCPN6BEE

AK Partili Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, ‘Evi eski olanlar, ‘keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler açıklamasıyla tartışmaların fitilini ateşledi.

Yaptığı açıklamalarla tepki toplayan Gündoğmuş Belediye Başkanı Özeren, yeni bir açıklama yaparak, “Niyetim halistir” dedi. Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Başkan Özeren şu ifadeleri kullandı: “Tamamen iyi niyetimle yapmış olduğum açıklamanın yanlış anlaşılması bizleri derinden üzmüştür. Yaşanan olağanüstü afetten dolayı devletimizin bundan önce olduğu gibi evi yanan mağdur vatandaşların yanında olduğunu belirtmek istedim. Açıklamam yanlış anlaşıldı ve çarpıtıldı. Devletimiz şüphesiz tüm yaraları sararak mağduriyetleri giderecektir. Yangında zarar gören vatandaşlarımızın garantörü Sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğünde devletimizdir. Vatandaşlarımız bu konuda müsterih olsun. Niyetim halistir ve devlet milletinin yanındadır.”

AK Partili Özeren’in açıklamasına bir tepkide bugün CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ’dan geldi. Dim TV mikrofonlarına konuşan Karadağ, Özeren’in açıklamasını cenaze kalkmadan mal paylaşımı yapmaya benzetti.

#dimtvalanya #yangın #gündoğmuş

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

CHP’li Karadağ’dan AK Partili Özeren’e tepki – HABERLER