e
sv

BAŞKAN ŞAHİN’E ŞEFFAFLIK TEŞEKKÜRÜ ı ‘Niyet halis ise akibet hayır olur’

avatar

dimtv

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

ALTSO Hesapları İnceleme Komisyonu bugün gerçekleştirdiği 110’uncu toplantısında pasta keserek Başkan Şahin’e teşekkür sürprizi yaptı.

Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Özcan Şafak Mavili yaptığı açıklamada, “Bize bu güzel ve şeffaf çalışma ortamını sağlayan ve her kesimden arkadaşımıza temsil yetkisi veren Başkanımız Mehmet Şahin’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Mehmet Şahin de açıklamasında; “Şeffaf yönetim anlayışımız gereği hem kendi listemizden hem de karşı listeden dengeli biçimde oluşturduğumuz Odamız Hesapları İnceleme Komisyonu üyelerimiz bugün 110’uncu toplantısında pasta sürprizi yaptı. Bugüne kadar aldıkları her kararı oy birliği ile alan komisyon üyelerimiz Allah’ın izniyle görev süreleri dolana kadar aynı düstur ve doğruluk içinde çalışmalarını bağımsız ve tarafsız biçimde yürütmeye devam edecektir. Komisyon başkanımız Özcan Şafak Mavili ve komisyon üyesi dostlarıma hizmetleri nedeniyle teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Niyet halis olursa akıbet hayır olur anlayışıyla çıktığımız bu yalda Rabbim bizleri hayır işleyenlerden eylesin. Birlikte yapacağımız çok iş var. Her şey hizmetin en güzeline layık Alanya’mız için” diye konuştu.
etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

BAŞKAN ŞAHİN’E ŞEFFAFLIK TEŞEKKÜRÜ ı ‘Niyet halis ise akibet hayır olur’

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ