e
sv

AGC MEDYA BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU I Yeni Alanya Gazetesi ve Dim TV, 7 dalda ödül aldı

 

https://www.youtube.com/watch?v=SRvBtjiIqH4

Alanya Gazeteciler Cemiyeti tafafından düzenlenen ‘Medya Başarı Ödülleri’ gecesinde 2020 yılının en başarılı gazetecileri ödüllendirildi. Alanya basınının amiral gemisi Dim Medya A Ş çatısı altındaki Yeni Alanya Gazetesi ve Dim TV, dün gece yapılan törende 7 ödül birden alarak geceye damga vurdu

2020 Yılı Medya Başarı Ödülleri, Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin organizasyonu ile Türkler’deki Lonicera Resort & SPA Hotel’in balo salonunda düzenlenen tören ile sahiplerini buldu. Renkli geceye Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Onursal Başkanı Mehmet Ali Dim, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu ve AGC Başkanı Gaye Coşkun, TGK Dış İlişkiler Genel Koordinatörü ve AGF Onursal Başkanı Mevlüt Yeni, siyasiler, oda ve dernek başkanları ile basın çalışanları katıldı.

AGC 2020 Yılı Medya Başarı Ödülleri Töreni’nde açılış konuşmasını yapan AGC Başkanı Gaye Coşkun, pandemiye rağmen vizyonlarına uygun çalışmaları yapmaya devam ettiklerini söyledi. AGC’nin çalışmaları hakkında kısaca bilgiler veren Coşkun, “Ödül alan arkadaşlarımı yürekten kutluyorum” dedi.

Törende konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise, “Ödül alan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu. Başkan Yücel’in konuşmasının ardından 2020 Yılı Medya Başarı Ödülleri’ni kazananlara plaketleri ile hediye çekleri takdim edildi.

Alanya basınının amiral gemisi olan Dim Medya A Ş çatısı altındaki Yeni Alanya Gazetesi ve Dim TV, AGC 2020 Yılı Medya Başarı Ödülleri’ne adeta damga vurdu. Toplamda 7 dalda ödül kazanan Dim Medya A.Ş. bünyesindeki gazeteciler, ödüllerini alkışlar arasında aldı. Gezi İncelemeAraştırma dalında Oğuz Korum, Sayfa Düzeni dalında Dündar Çetin, Magazin dalında Cemali Aygır, Fotoğraf dalında Enes Subaşı, Montaj Kurgu dalında Ramazan Özdemir, TV Spor Programı dalında Dim TV Spor Cemali Aygır, Uğur Veysel Okşar ve İnternet Gazetesi dalında da Enes Subaşı ödül aldılar.
DUR
Alanya Gazeteciler Cemiyeti tarafından AGC Kurucu Başkanı merhum Arıkan Yılmaz Dim adına verilen özel ödül ise bu yıl, AGC’nin 20 yıldır Genel Sekreterliğini yapan Necati Şatana’ya verildi.

Dim TV’yi Canlı İzlemek İçin Tıklayın: https://dimtv.tv/

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

AGC MEDYA BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU I Yeni Alanya Gazetesi ve Dim TV, 7 dalda ödül aldı