sv

2 Genç kız pazarı karıştırdı – HABERLER

sddefault 24
avatar

dimtv

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

 

https://www.youtube.com/watch?v=sciRWrhVAN4

Manavgat’ın ve bölgenin en büyük pazarlarından olan Manavgat Pazartesi Pazarı’nda ‘tırnakçılık’ yoluyla yankesicilik yaptıkları belirlenen 2 genç kız, esnafın şikayeti üzerine zabıta ekiplerince yakalanarak Asayiş Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre, 2 genç kız ilk olarak karpuz-kavun satan bir tezgaha gelerek kavun almak istediklerini söyledi. Kavunu tarttıran kızlar, satıcıya 200 TL verdi. Kızların durumundan şüphelenen satıcı bozuk parası olmadığını belirterek kızlardan parayı bozdurduktan sonra ödeme yapmalarını istedi. Kızlar kavunu almadan tezgahtan ayrılarak başka bir tezgaha geçerek biber tarttırıp 200 TL’yi satıcı kadına verdi. Kızlar paranın üzerini aldıktan sonra el çabukluğuyla verdikleri 200 TL’yi de alıp uzaklaşmak isterken, satıcı kadının durumu fark etmesi ve zabıtalara haber vermesi üzerine pazardan ayrılmadan yakalandılar. S T ve Z T isimli genç kızlar zabıta ekiplerince olay yerine çağrılan Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

Olay yerinde bulunan bir vatandaş, kızların 3 kadınla birlikte toplam 5 kişi olarak İbrahim Sözen Caddesi’nde otomobilden indiklerini ve dağıldıklarını söyledi.

Tırnakçılık yaparak esnafı dolandırmaya kalkıştıkları belirlenen 2 genç kız, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

#dimtvalanya #tırnakçı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

2 Genç kız pazarı karıştırdı – HABERLER