Alanya’da çalışan annelere müjde – HABERLER

sddefault 7

Alanya Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin temeli, bugün düzenlenen törenle atıldı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, Alanya halkına söz verdiği 82 projenin arasında bulunan Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin temeli bugün Oba Mahallesi’nde düzenlenen törenle atıldı. 16 derslik ve 200 çocuk kapasitesiyle hizmet verecek Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nin temel atma töreninde konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel “Alanya halkına verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz” dedi.

Güllerpınarı Mahallesi’nde yapımı devam eden etüt merkezinin bu yıl içerisinde açılacağını belirten Başkan Yücel, “Alanya Belediyesi, artık yurtlar yapan, okullar yapan, camiler yapan, kütüphaneler yapan, kreş ve etüt merkezleri yapan, proje ve hizmetleri ile büyükşehir belediyeleri ile yarışan bir belediyedir” dedi.

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel kreş projesinde emeği geçenlere teşekkür de etti.

Başkan Yücel’den sonra kürsüye çıkan Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer de “Alanya Belediyesi, kadın, çocuk ve eğitime çok önem veriyor. Bu konudaki hizmetlerini takdirle karşılıyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kreş projesine katkı sunan City Line Şirketi adına Aykut İptekten’e teşekkür plaketi takdim etti. Alanya Müftüsü İhsan İlhan’ın okuduğu duanın ardından, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve protokol üyeleri hep birlikte butona basarak kreş ve gündüz bakım evinin temelini attı.

#dimtvalanya #alanyabelediyesi #ademmuratyücel

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Alanya’da çalışan annelere müjde – HABERLER