TAPU VE KADASTRO 173 YAŞINDA Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu yapıldı – HABERLER

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Teşkilatı’nın kuruluşunun 173’üncü yıldönümü Alanya’da Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törenle kutlandı.
Hükümet Meydanı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene Alanya Tapu ve Kadastro Müdürü Fikret Ayman ile beraberindeki heyet katıldı. Koronavirüs nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uyan ve maske takan heyet, çelenk sunumunun ardından hatıra fotoğrafı çektirdi. Çelenk sunumunun ardından açıklama yapan Alanya Tapu ve Kadastro Müdürü Fikret Ayman, “Bu sene kurumumuzun kuruluşunun 13’üncü yılını kutluyoruz. İki asırlık geçmişimizle birçok başarılı işe imza attık. Bundan sonraki süreçte de herkese çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Anıt önünde gerçekleştirilen çelenk sunumunun ardından Müdür Ayman ve beraberindeki heyet Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Müdür Ayman ve ekibine teşekkür ettiğini belirten Kaymakam Harputlu bundan sonraki yıllarda da Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nün çalışmalarında başarılar diledi.

2020-05-21 21:00:08 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN