MUHTARLARDAN NOTER TEŞEKKÜRÜ ‘Başkanımız Alanya’yı her yönüyle kucaklıyor’ – HABERLER

Alanya’nın batı yakası muhtarları Konaklı’ya noter sözünü yerine getiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Muhtarlar yaptıkları açıklamada Konaklı’ya açılacak noter sayesinde zaman kaybı yaşamadan işlemlerini yapma imkânı bulacaklarını dile getirdiler. Muhtarlar Alanya’nın kanayan yarasıyken uzun yılların ardından çözüme kavuşturulan Konaklı Kongre Merkezi’ne de dikkat çekerek “Başkanımız Alanya’yı doğusuyla, batısıyla yani her yönüyle kucaklıyor. Allah razı olsun” yorumunda bulundular.
Ziyarette ilk sözü alan Karamanlar Mahalle Muhtarı Hayri Er, “Biz bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyorduk. Arkadaşlarımızla konuşmalarımızda ‘Yıllarca bekleriz’ diyorduk” dedi.
Er’den sonra söz alan Konaklı Mahalle Muhtarı Mustafa Arınç ise beklenenden çok daha kısa sürede noterin hizmete gireceğini belirterek, Başkan Mehmet Şahin’e teşekkür etti.
İncekum Mahalle Muhtarı Orhan Baysal ise batı bölgesine yaptığı hizmetler için Başkan Şahin’e teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada hizmetlerin devam edeceğini müjdeledi.

2020-07-13 20:30:02 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN