‘MAAŞIN KAÇ PARA?’ Korona mesaisinde şok eden olay! – HABERLER

Koronavirüse karşı alınan önlemlerin uygulanmasında görevli bir polis memuru ile yarbay olduğunu iddia eden şahıs arasında yaşanan ilginç diyalog kameralara yansıdı. Şahıs “Senin amirin bak daha teğmen yarbayım ben yarbay. Aramızda kaç gömlek var? Maaşın kaç para, ederin kaç para?” dedi.
Şok eden görüntüler 31 Mart tarihinden. Saat 21.00 sıralarında meydana gelen olayda polis ekipleri tarafından durdurulan otomobilde ehliyet ve ruhsat sorgulaması yapıldı. Yanı sıra koronavirüs önlemleri kapsamında sürücüye “Nereden gelip, nereye gidiyorsunuz?” soruları yöneltildi. Bu esnada otomobil sürücüsü M.M., polis ekiplerine kendisinin yarbay olduğunu söyledi. Ekiplerin ısrarla ehliyet ve ruhsat istemesi üzerine yarbay olduğunu tekrar belirten otomobil sürücüsü, polis ekipleriyle tartışmaya başladı.
Bağırıp çağıran M.M. daha sonra otomobile binerek uzaklaştı. Hakaretler savuran M.M.’nin İstanbul Okmeydanı’nda eski GATA Askeri Hastanesi olarak bilinen Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pandemi doktoru olarak görev yapan tabip yarbay olduğu öğrenildi. M.M., hakkında görevli polis memurları suç duyurusunda bulundu. Öte yandan M.M. hakkında soruşturma başlatıldı.

2020-04-08 15:45:00 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN