KORONA DEĞİL ‘BÜYÜ’ İMİŞ! Olağanüstü günlerin ilginç olayları! – HABERLER

Şok eden görüntüler dün bir binanın güvenlik kameralarına yansımış yurttaşları korona paniği sarmıştı. Bir kadın girdiği iki binada elindeki poşette bulunan sıvıyı asansörler, ziller, merdiven ve kapı girişlerine sürmüş, görüntülere yansıyan olaya kimse anlam verememişti.
Olaya ilişkin polisin her yerde bu maskeli kadını aradığı bildirilmişti.
İhbarı alan polis ekipleri iki apartmanda inceleme yaptı ve alınan numuneler laboratuvara götürüldü. Kadın ise olayın bildirilmesinin ardından yapılan inceleme sonucu evinde yakalanarak gözaltına alındı. K.M., öncelikle sağlık kontrolünden geçirildi ardından ise adliyeye sevk edildi. Kadının psikolojik sorunları olduğu iddia edilirken, apartmanlara sürdüğü sıvının yağ olduğu ve koronavirüs ile bir ilgisinin olmadığı öğrenildi.
Öte yandan basında yer alan haberlerde K.M.’nin binaya bulaştırdığı maddenin domuz yağı olduğu belirtildi. Kadının vermiş olduğu ifadesinde de kocası ile ilişki yaşayan bir kadın olduğunu iddia ederek, kadını kocasından uzaklaştırmak için büyü yaptırdığını, kadının da domuz yağını sürdüğü o binada yaşadığını söylediği öğrenildi.

2020-04-10 17:30:01 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN