ELAZIĞ İÇİN TEK YÜREK Alanya halkı seferber oldu – HABERLER

Alanya Elazığ için tek vücut oldu. Uzanacak yardım elleri için çağrılar peşi sıra geldi. Alanya Belediyesi başta olmak üzere siyasi partiler ve STK’lar yardım kampanyaları başlattı. Günün erken saatlerinde Ak Parti ilçe teşkilatından haber ulaştı. Yapılan açıklamada yardım kampanyasına ilişkin bilgiler paylaşıldı ve bir iletişim numarası verildi.
Ardından ise çağrı İyi gençlerden geldi. İyi Parti Gençlik Kolları üyeleri yardım etmek isteyen vatandaşların ayaklarına kadar gideceklerine vurgu yaparak “Bize ulaşın” dediler.
Bir açıklama da MHP ilçe teşkilatından yapıldı. Kurulan çadırla birlikte yardımlar toplanmaya başlandı. Son olarak da saat 17.00 itibariyle toplanan yardım malzemelerinin Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı önüne kurulan çadıra teslim edileceği duyuruldu.
Alanya halkı da Elazığ için düğmeye bastı. Bireysel veya örgütlü herkes elini taşın altına koyarak yardım malzemesi toplamaya başladı. Alanya’nın sevilen simalarından Selahattin Uğurkutu da maaş kartıyla bir battaniye aldı. Ardından da yardım çağrısı yaparak sosyal medya hesabında paylaştı.

2020-01-25 15:49:05 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya