DOMUZLAR ŞEHRE İNİYOR Kış uykusundan uyanan ayılar ise şaşkın – HABERLER

Kış uykusundan uyanan ayılar boş sokakları görünce şaştı kaldı. Aç kalan ayılar yemek bulmak için ise çareyi şehre inmekte buldu. Görüntüler Bursa’dan.
Koronavirüs hayatlarımızda çok şeyi değiştirdi. Yayılım hızıyla tedirginlik yaratan koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında yurttaşlar evlerine kapandı, sokaklar da boş kaldı. Restoranlar kapandı, cafeler kepenk indirdi. Şu sıralar kış uykusundan uyanan ayılar da aç kaldı. Restoran ve kafeteryaların attığı yemek artıklarını yemek için çöp tenekelerini devirip üzerlerine çıkan ayılar, bölge ıssızlaşınca ne yapacaklarını şaşırdı.
Çöp tenekelerinde yiyecek bulamayan ayılar yollara inerek yemek aramaya başladı. Kış uykusundan uyandıktan sonra yiyecek aramaya çıkan bir grup ayı da yoldan geçen yurttaşlar tarafından görüntülendi. Yol kenarında yiyecek arayan ayılar yemek bulamayınca yeniden ormana girip gözlerden kayboldu.
Şimdiki görüntüler ise Bodrum’dan. Kentlerin olağanüstü halleri hayvanları da şaşırttı. Gündüz vakti şehre inen bu yaban domuzu Bodrumlu yurttaşlar tarafından işte böyle görüntülendi.

2020-04-09 16:30:02 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN