ALANYA'DA SKANDAL GÖRÜNTÜLER – HABERLER

Alanya’da skandal olay: Genç kızları yurt odasından kovdu!

Alanya’da yurt olarak kullanılan apart otelde, işletmecinin odasına girdiği kız öğrenci ve yanındaki arkadaşıyla tartıştığı video, sosyal medyada tepki çekti. Yaklaşık 2 ay önce yaşandığı belirtilen olayla ilgili inceleme başlatılırken, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, “İlgili şahısların ifadeleri alınıyor, konu yakın takibimizde” dedi.

Emin Paşa Üniversitesi öğrencilerinin yararlanması için ilçedeki apart oteller, ilçede öğrenci yurdu olarak kullanılıyor. Yaklaşık 2 ay önce bu apart otellerden birinde yaşanan, sosyal medyada dün paylaşılan bir video, tepki çekti. Tosmur Mahallesi’nde yurt olarak öğrencilere kiralanan bir apart otelde çekilen videoda, otel işletmecisi İ.A.’nın, bir kız öğrencinin odasına girdiği görüldü. Odasına dışarıdan başka bir kız öğrenci aldığı iddiasıyla kız öğrenciyle tartışan İ.A.’nın, bağırdığı ve üzerine yürüdüğü görüntüde yer aldı.

‘BURASI BENİM TAPULU MALIM’
Kız öğrencilerin, “Üzerimiz müsait değil, neden odaya bu şekilde giriyorsunuz?” sözleri üzerine İ.A.’nın, “Üzeriniz müsait olmayabilir, burası benim tapulu malım. Benim tapulu malım olan odamda istediğimi yaparım. Kanun, yönetmelik gereği odaya istediğim gibi girerim. Burası benim odam. Ben girerim, ben girerim” diye bağırdığı duyuldu. Öğrencinin ise, “Tamam bir şey demiyorum, hadi” sözüne daha da sinirlenen İ.A., “Hadi ne? Hayırdır? Hadi olan ne? İşine gelmeyen defolup gider” diyerek odadan ayrıldığı görüldü.

2020-04-07 15:32:29 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN