ALANYA AKDAĞ NEDEN ÖKSÜZ? – HABERLER

Alanya’ya sadece 122 kilometre mesafede bulunan Bozdağ Kayak Merkezi dün Dim TV ekranlarına taşınmış ve Alanya’nın kanayan yarası Akdağ’a dikkat çekilmişti. Bozdağ’ın dolu dolu turist ağırladığı görüntüler gözleri Akdağ’a çevirmişti.

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü yönetimi tarafından Yeni Alanya’ya yapılan özel açıklamada ise “Alanya Belediyesi tarafından imar çalışmaları sürdürülüyor. Yapılacak tesise ilişkin teknik araştırmalar gerçekleştiriliyor. Ocak ayının sonuna kadar da tamamlanması bekleniyor. İmar çalışması bittikten sonra da bakanlığa sunulacak. Takdir bakanlıkta olacak. Bakanlığın elinde bir proje olduğuna ilişkin bir duyum aldık. Şayet varsa böylesi bir durum hemen ihaleye çıkarılabilir. Sürecin takipçisiyiz. Ne kadar hızlandırırsak o kadar Alanya’ya hizmet etmiş oluruz” ifadeleri kullanılmıştı.

Akdağ’ın Alanya turizmine kazandıracaklarına ilişkin bugün bir açıklama da acentacılardan geldi. Exotic Tourism sahibi Cengiz Topçu Dim TV mikrofonlarına konuştu ve “Akdağ’ı Alanya turizmine kazandıralım” dedi.

2020-01-14 15:16:34 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN