ZABITADAN TÜTÜNCÜLERE BASKIN – HABERLER

Alanya halkının ve Alanya’da bulunan yerli ve yabancı misafirlerin huzurunu sağlamak için 7/24 çalışan Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, bandrolsüz tütün satışı yapan işyerlerini mühürledi.
Özellikle yaz sezonunda denetimlerini arttıran Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, merkez ve mahallelerde tütün satışı yapan işyerlerini denetledi. Yapılan denetimlerde izinsiz ve bandrolsüz tütün satışı yapan 1 işyeri ile açma ve çalışma ruhsatı olmayan 7 işyerinin faaliyeti 3 gün süre ile durduruldu ve para cezası verildi. Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın, “Alanya merkez ve mahallelerde ekiplerimiz 24 saat görevde. Bu hafta tütün satışı yapan işyerlerine denetim yaptık. Halkımızın huzuru ve güvenliği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

2019-05-08 14:29:16 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya