YÜCEL APAYDIN'DAN 'DEVECİLERE DİSİPLİN ŞART' ÇIKIŞI – HABERLER

İyi Parti ilçe teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını bugün gerçekleştirdi. Toplantı öncesi açıklama yapan İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Türkiye genelinde gerginlik yaratan Suriyeli krizine ilişkin çarpıcı yorumlar yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından caddelerin Alanya’ya devri noktasında gereken olurun alındığını ancak Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in buna ayak dirediğini savunan Apaydın, “İki başlılığı bu şekilde kaldırmak mümkün değil” dedi.

Etrafına yaydığı kötü kokularla hem vatandaşı hem de turistleri bunaltan, kent imajını zedeleyen Otogar yanındaki atıksu arıtma tesisini de gündeme getiren Apaydın, sorunun ana nedeni olan geçmiş dönem belediye idarecilerini işaret etti. Alanya’nın vitrini konumundaki İskele’de yaşanan kanalizasyon taşkınlarını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e bizzat ilettiğini söyleyen Apaydın, sorunun çözümüne yönelik düğmeye basılacağını duyurdu.

Apaydın, son günlerin en çok tartışılan konularından biri olan devecilere ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Önemli olan deveciliği kaldırmak değil, disipline etmek” dedi.

2019-07-31 15:23:20 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN