YENİ ALANYA GAZETESİ ÜÇ DİLDE YAYIN YAPIYOR-HABERLER

Alanya, Antalya, Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutuyor. Gündemi takip etmek için sayfamızdan canlı haber yayınına veya geçmiş kayıtlara ulaşın.Alanya’da yaşayan yerleşik yabancılar ve turistlerin kentimizle ilgili haberlere ulaşabilmesi için Alanya’da bir ilk olarak Almanca, İngilizce ve Rusça olmak üzere üç dili de bünyesine katarak yayın hayatına devam eden Alanya medyasının amiral gemisi Yeni Alanya Gazetesi, gittikçe daha fazla okuyucuya ulaşıyor. Alanya’nın gözbebeği olan Kleopatra Plajı’nda mikrofon uzattığımız yabancı misafirlerimiz, Yeni Alanya’nın kendi dillerinde çıkarmış olduğu eklerle tanıştı. Alanya’dan haberleri, Almanca, Rusça ve İngilizce okuyabilmelerini sağlayan Yeni Alanya’ya teşekkür eden turistler, “Boyut ve baskı kalitesi olarak da çok iyi ve kaliteli bir yayın olmuş. Tatile geldiğimiz bir yerde anlayabileceğimiz dilde haber okuyabilmemiz çok iyi. Teşekkürler Yeni Alanya” dediler.
Алания, Анталия, Турция и держит пульс мира. Для того, чтобы следить за повесткой дня, прямые трансляции новостей или исторические записи можно найти на нашей странице. Флагманская газета Yeni Alanya достигает все большего числа читателей. Наши иностранные гости, которым мы разделили наш микрофон на пляже Клеопатры, который является фаворитом Алании, встретились с привязанностями, которые Йени Алания создала на их родном языке. Благодаря Алании, которая смогла читать новости на немецком, русском и английском языках, туристы сказали, что, как качество и качество печати, у них очень хорошее и качественное издание. Очень хорошо, что мы можем читать новости на языке, который мы понимаем в месте, где мы находимся в отпуске. Спасибо Новой Алании Алании они сказали.
Alanya, Antalya, Turkey and keeps the pulse of the world. In order to follow the agenda, live news broadcasts or historical records can be found on our page. In order to reach the news about our city, there are three languages ​​including German, English and Russian. The flagship Yeni Alanya Newspaper reaches more and more readers. Our foreign guests, whom we extended our microphone at Cleopatra Beach, which is the favorite of Alanya, met with the attachments that Yeni Alanya had created in their own language. Thanks to Alanya, who were able to read the news in German, Russian and English, the tourists said, er As a quality and print quality, they have a very good and quality publication. It is very good that we can read news in a language that we can understand in a place we are on vacation. Thanks New Alanya Alanya they said.

2019-05-23 15:05:46 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya