SMMM'DE SEÇİM BİTTİ – HABERLER

Alanya SMMM Odası seçimleri gerçekleşti. Seçim sonucu mevcut Başkan Kerim Gökçeoğlu’nun aday olduğu İhtisas Grubu 1’inci olurken, yeni başkan yönetimin yapacağı ilk toplantıda belirlenecek. Alanya SMMM Odası’nda seçim heyecanı vardı. Seçimler cumartesi günü kurulun ilk oturumuyla başladı ve seçimlerde yarışacak adaylar belirlendi. Asıl seçim ise pazar günü yapıldı. Odanın 4’üncü Olağan Seçimli Genel Kurul’unda 3 aday ve listeleri yarıştı.
Mecvut Başkan Kerim Gökçeoğlu İhtisas Grubu’nun adayı olarak seçimlere girerken, Çağdaş Demokratik Muhasebeciler Grubu’nun adayı Tevfik Atar, Alanya Birlik Grubu’nun adayı ise Önder Kıvrak oldu. Gerçekleşen seçimde sandıklardan İhtisas Grubu 1’inci çıktı. Gökçeoğlu ve listesi 821 oy aldı. İhtisas Grubu’nu 665 oyla Çağdaş Demokratik Muhasebeciler Grubu takip etti. Seçime dahil olan bir diğer grup olan Alanya Birlik Grubu ise 402 oy aldı. Alınan oy oranlarına göre belirlenen yönetim listesinde ise 3 grubun üyeleri de yer aldı. Sandıktan 1’inci çıkan İhtisas Grubu’ndan Kerim Gökçeoğlu, Mustafa Turaç, 2’nci çıkan Çağdaş Demokratik Muhasebeciler Grubu’ndan Tevfik Atar, Ümit Demir ve Alanya Birlik Grubu’ndan Önder Kıvrak Yönetim Kurulu Üyesi olarak belirlendi. Başkan seçimi ise seçilen yönetimin ilk toplantısında gerçekleşecek.

2019-06-17 13:36:20 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya