ŞAHİN KIRBIYIK’TAN TURİZME DESTEK Dinler Otel Kırbıyık A.Ş. bünyesine girdi – HABERLER

Alanya’da doğan yüz akı şirketlerden Kırbıyık A.Ş., Dinler Otel’i bünyesine dahil etti. Yerli sermayenin dev isimlerinden olan Şahin Kırbıyık’a ait Kırbıyık A.Ş., Alanya’nın Kargıcak Mahallesi’nde bulunan Dinler Otel’i satın aldı. İmzalar dün Aksu’da bulunan Kırbıyık A.Ş.’de atıldı. Dim TV’ye konuşan Şahin Kırbıyık, “Dinler Otel’i bünyemize dahil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanya ve bölge için hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.
Yıllardır turizm sektörü içerisinde çalışma sürdürdüğünü söyleyen Şahin Kırbıyık, Alanya turizmi hakkında da açıklamalar yaptı. Kırbıyık, “Alanya turizmi her zaman belirli bir seviyede olmuştur. Ancak son yıllarda düşüşler yaşandı. Bu sorunların ancak Turizm Bakanlığı tarafından dikkate alınmasıyla çözülebileceğine inanıyorum” dedi.
Şahin Kırbıyık, Alanya’da deniz, kum ve güneş üçgeninde oluşan turizmin yanı sıra kültür ve sağlık turizmi gibi turizm çeşitliliğinin arttırılması gerektiğine vurgu yaptı.

2019-12-19 17:10:50 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya