'RÜZGAR FIRTINAYA DÖNÜŞECEK' CHP Alanya'nın 1'inci partisi olacak

Alanya’nın sesi Dim TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Politika Kulisi yeni sezona bomba gibi başladı. Dim TV (dimtv.tv) Genel Yayın Yönetmeni Alper Kutay’ın hazırlayıp sunduğu programın dün akşamki canlı yayın konuğu CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ oldu. Başkan Karadağ, seçim sürecini ve sonrasını yorumladı. Yanı sıra merak edilenlere ilişkin soruları Dim TV (dimtv.tv) ekranlarından yanıtladı.
Programın açılışı Türkiye’nin kalbinin attığı Barış Pınarı Harekatı’yla yapıldı. Başkan Karadağ harekata tam destek verdiklerini kaydetti.
Karadağ geçtiğimiz yerel seçim sürecinde parti içinde yaşananları ve istifaları değerlendirdi. Parti içerisinde herhangi bir doku uyuşmazlığı yaşanmadığını vurguladı.
Başkan Karadağ seçim sürecine ve Alanya’da Millet İttifakı’nın adayı olan Abdullah Sönmez’e ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. Öte yandan ittifakın, Alanya halkı için yürüttüğü çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğinin altını çizdi.
Ülke genelinde var olan ittifakları değerlendiren Karadağ parlamenter sistem gelene dek İyi Parti ile ittifakın bitirilmesini beklemediğini söyledi.
Başkan Karadağ yönetime gelip seçimi atlattıktan sonra Alanya ve 102 mahallesinde yürütmüş oldukları çalışmaları da aktardı ve mahalle temsilciliklerinden bahsetti. Türkiye’de esen hafif rüzgarı bir fırtınaya çevirerek Alanya’da birinci parti çıkacaklarını ifade etti.

Başkan Karadağ son günlerde Alanya gündeminin en önemli konularından biri olan caddelerin devrini de yorumladı. Karadağ “Sayın Başkan Muhittin Böcek seçim çalışmaları kapsamında cadde ve sokakların küçük belediyelere devriyle alakalı bir söz verdi. Muhittin başkanımız bu sözü verirken de ‘Alanya Alanya’dan yönetilmeli’ dedi. Sloganı buydu. Sözünü de tuttu” dedi.
Görevlendirmeleri de değerlendiren Karadağ “Hiçbir personel mağdur olmayak” dedi.
CHP’li Karadağ Alanya’nın il olmasını istediğini vurguladı. Sorunların ancak böyle çözüm bulacağına dikkat çeken Başkan Karadağ “Alanya ile Antalya arasında 140 kilometre var. Ben Alanya’nın il olmasını istiyorum” dedi.

2019-10-12 14:46:53 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya