POLİSTEN 155 ÖĞRENCİYE EĞİTİM – HABERLER

Alanya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından hazırlanan ‘Ailemin Trafik Polisiyim’ projesi kapsamında Nimet Alaattinoğlu İlkokulu’nda eğitim verildi. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Nimet Alaattinoğlu İlkokulu 3. sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Proje kapsamında eğitici filmler desteğiyle 155 öğrenciye trafik eğitimi verildi ve trafik polisi şapkası ile ailenin trafik polisi rozeti hediye edildi.

Eğitim verilen çocuklara, “Artık sen ailenin trafik polisi oldun. Görevin, araçla bir yere giderken araç içerisindeki herkese emniyet kemerlerini takmalarını sağlamak, sürücünün hız yapmasını engellemek, araçla seyir halinde iken sürücünün telefonla konuşmasını engellemek, sürücünün trafik ışıklarına uymasını sağlamak ve yaya geçitlerinde yaya önceliğine sürücünün azami derecede uymasını sağlamak olacaktır’ şeklinde görevlendirme yapıldı.

2019-11-08 14:31:14 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya