PAZARCIDAN VATANDAŞA LİMON UYARISI – HABERLER

DİM TV her hafta olduğu gibi bu hafta da Alanya’nın en eski pazar yerlerinden olan Pazar Pazarı’ndaydı. Kilogramı 10 liradan satışta olan limon için pazar esnafı halka “Limon stoklayın” tavsiyesinde bulundu. Esnaf, “Limon önümüzdeki haftalarda 15-20 lirayı bulacak” dedi.
Bayram öncesi son pazar alışverişi için halkın ilgisinin yoğun olduğu görüldü. Yaz mevsiminin gelmesiyle bollaşan hasat fiyatlara yansıdı, halkın cebi de yüzü de güldü.

As in every week, DİM TV was on the Sunday Market which is one of the oldest market places of Alanya this week. The market tradesman for lemon, which is on sale for 10 pounds per kilogram, recommended the pazar Stock up Lemon ı. “Lemon will find 15-20 pounds in the coming weeks,” he said.
It was seen that the public interest was intense for the last market exchange before the festival. With the arrival of the summer season, the abundant harvest was reflected in the prices, and the public’s face smiled.

2019-06-02 14:41:49 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya