PAZAR FİYATLARI VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ – HABERLER

Haftalık olarak Oba Mahallesi’nde kurulan Pazartesi Pazarı’nda halkın da esnafın da yüzü gülüyor. 2018 yılında ekonomide yaşanan kaos ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yükselen fiyatlar yaz mevsiminin gelmesiyle vatandaşın beklediği rakamlara geriledi. Özellikle son aylarda kilogram fiyatı 10 lirayı gören mutfağın demirbaşı domates, patates ve soğanda beklenen düşüş yaşandı. Domates 1,5 liradan, soğan ve patates ise 3,5 liradan tezgahlarda yerini aldı.

On Monday, the market is also set up in Oba neighborhood. In 2018, due to the chaos experienced in the economy and adverse weather conditions, rising prices fell to the expectations of the summer with the arrival of summer. Especially in recent months, 10 pounds per kilogram of the price of the kitchen, tomatoes, potatoes and onions were expected to fall. Tomatoes, 1,5 pounds, onions and potatoes took place in the looms of 3.5 pounds.

2019-05-27 14:38:18 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya