MÜSİAD ALANYA İFTARDA BULUŞTU – HABERLER

MÜSİAD Alanya Şubesi üyeleri ve aileleri ile birlikte iftar sofrasından buluştu. Şube Başkanı Mustafa Durusoy, projeler ve faaliyetler hakkında bilgi verdi. KURULUŞUNUN 29 yıl coşkusunu yaşayan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi üyeleri aileleri ile birlikte iftar yaptı. Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy’un ev sahipliğinde yapılan iftarda üyeler ve aileleri de kaynaşma fırsatı elde etti. İftar sonrası katılımcılara hitap eden Durusoy, MÜSİAD Genel Merkezinin talep ettiği 50 üye sayısına kısa sürede ulaştıklarını aktardı. Alanya’ya katma değer kazandıracak bazı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Durusoy, bunun yanı sıra ulusal ve uluslararası ticaret alanında gelişmek için güç birliği oluşturacak ortaklık sistemleri üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü bilgisini verdi. Geleceğin iş insanları için Genç MÜSİAD ve Kadın MÜSİAD gruplarımız da kısa süre içinde faaliyete geçeceğini duyuran Mustafa Durusoy, 29’ncu kuruluş yıldönümünde yeni genel merkez binasından hizmet verilmeye başladığını ve MÜSİAD Genel Merkezinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile açıldığını söyledi. Alanya’dan da açılışa 4 yönetim kurulu üyesi olarak katıldıklarını belirten Durusoy, MÜSİAD üyesi Mehmet Ali Kiriş, ve Muammer Özbudak ve Serkan Salvur’un belediye meclis üyesi seçilmeleri nedeniyle de tebrik etti. Ticari faaliyetlerin dışında sosyal sorumluk projelerine de büyük önem verdiklerini söyleyen Durusoy, yönetim kurulu olarak oluşturdukları ‘Zekat fonu’ ile maddi durumu olmaya öğrencilere burs ve ihtiyaç sahibi ailelere katkı sağlamayı amaç edindiklerini söyledi. Durusoy, üyeler, aileleri ve çalışanlarının yaralanması için akaryakıt ve hastane anlaşmasının tamamlanmak üzere olduğunun müjdesini de verdi.

——————————————-
MUSIAD Alanya Branch members and their families met with the iftar dinner table. Branch President Mustafa Durusoy, gave information about the projects and activities. Members of the Independent Industrialists’ and Businessmen’s Association (MUSIAD) Alanya Branch, who have experienced the enthusiasm of the foundation for 29 years, have made iftar with their families. The iftar members and their families were hosted by Mustafa Durusoy, President of the Alanya Branch. Durusoy appealed to the participants after the end of the Iftar, the number of 50 members requested by MUSIAD Headquarters reached in a short time passed. Stating that they are working on some projects that will add value to Alanya, Durusoy also informed that it is continuing to work on partnership systems that will form a unity for national and international trade. Young MUSIAD and Women’s MUSIAD groups will be operational soon and Mustafa Durusoy announced that the new headquarters building was opened on the occasion of its 29th anniversary. Stating that they had participated as 4 members of the board in Alanya, Durusoy also congratulated MUSIAD member Mehmet Ali Kiris, and Muammer Ozbudak and Serkan Salvur for being elected as municipal council members. Durusoy said that they attach great importance to social responsibility projects besides commercial activities. He also stated that they aim to contribute to scholarships and families in need with the ’Zakat fund öğ that they formed as board of directors. Durusoy also gave the good news that the fuel and hospital agreements are about to be completed for the injury of members, their families and employees.

2019-05-11 15:36:01 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya