KKTC BAŞBAKANI TATAR'IN ALANYA PLANI – HABERLER

Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in Alanya’ya özgü hediyesi sunulan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersin Tatar, Alanya’ya feribotla giderek Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile memleketinde buluşacağını söyledi. Akgünler Denizcilik tarafından Alanya ile Kuzey Kıbrıs’ın sahil şehri Girne arasında başlayan feribot seferleri kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm Tanıtma Ofisi Antalya Koordinatörü Nazmi Pınar ve Akgünler Denizcilik Alanya Yetkili Acentesi Today Turizm Genel Müdürü Bekir Yıldırım’ın organizasyonuyla Alanya ve Antalyalı gazeteciler Kuzey Kıbrıs’ta Akgünler’in konuğu oldular. Alanya Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, temasları kapsamında yeni Başbakan Ersin Tatar’ı da ziyaret etti. Ziyarette AGC Başkan Yardımcısı ve Yeni Alanya Genel Yayın Müdürü Ferit Kesen, Tatar’a uzun yıllardır yakın dostu olan Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in hediyesini sundu. Kesen, Alanya su kabağından yapılan, üzerinde ‘Ersin Tatar, KKTC Başbakanı’ yazan abajuru “Size Alanya’dan KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in selam, saygı ve hayırlı olsun dileklerini getirdim” diyerek sundu.

Dim’e teşekkür eden KKTC Başbakanı Tatar, “Feribotla hep beraber Alanya’ya gidelim. Hem orada dostlarla da buluşuruz. Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Alanyalı. Memleketinde sayın bakanla da buluşuruz” dedi.

2019-06-14 13:51:44 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya