İYİ’LERİN HEDEFİ 3500 ÜYEYİ AŞMAK İl Başkanı Yavuz Temizer Alanya’daydı – HABERLER

İyi Parti İlçe Teşkilatı’nın dün akşamki konuğu Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer oldu. Gündemde ise örgütlenme ve parti içi demokrasi vardı. İyi Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevinden Antalya İl Başkanlığı’na atanan Yavuz Temizer Antalya’nın doğu ilçelerine bir çıkarma gerçekleştirdi. Gazipaşa’nın ardından durağı Alanya olan Başkan Temizer, İyi Parti İlçe Teşkilatı’nda partililer tarafından karşılandı. Millet İttifakı’nın Alanya’da Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Sönmez de Temizer’i karşılayanlar arasındaydı. Sönmez’in yanı sıra ittifak ortağı CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri de Temizer’le süreci değerlendirdi.
İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, teşkilatların önemine vurgu yaptı.
Apaydın, 25 Eylül’de görev değişikliği ile gelen Yavuz Temizer’in Genel Başkan Yardımcılığından feragat ederek İl Başkanlığı için çalışmalarına tüm hızla başladığını ifade etti.
67 gündür İyi Parti’de il başkanlığı yaptığını aktaran Temizer, Antalya’nın teşkilat için çok önemli bir kent olduğunu söyledi.
Temizer, ülke siyasetine ve iktidara ilişkin eleştiriler de sundu. Millet İttifakı’nın büyükşehirlerde yakaladığı başarıya işaret eden Temizer, “Demokrasiyle gelindiği gibi, demokrasiyle de gidilir. Büyükşehirlerde yaşanan budur” dedi.

2019-12-05 15:23:16 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN