İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI APAYDIN'DAN MERAL AKŞENER YORUMU – ALANYA HABERLERİ

İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısının ardından basın açıklaması yaptı. Dün Antalya’da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Millet İttifakı mitingine katıldıklarını söyleyen Apaydın, “Belediye Başkan Adayımız Abdullah Sönmez’le birlikte Sayın Akşener’i karşılamamızın ardından küçük bir toplantı gerçekleştirdik ve kendisine 31 Mart akşamı Alanya’nın iyi olacağına dair sözümüzü verdik” dedi.

Millet İttifakı’nın belediye başkan adaylarının üreten belediyeciliği bu ülkede en iyi şekilde uygulayanlar olacağını söyleyen Apaydın, “Alanya halkı yapılmayan hizmetlerle, tutulmayan sözlerle kandırıldığının farkında. Bir de bizi içi boş projeler yaptılar diye eleştiriyorlar. Halkını düşünen, halkın ekonomisine katkı yapan projeler nasıl içi boş olabilir ki?” diye konuştu.

2019-03-20 15:10:39 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya