İNŞAAT YASAĞINI TAKAN YOK – HABERLER

25 Metrelik Yol olarak bilinen Şevket Tokuş Caddesi üzerinde bulunan binanın kentsel dönüşüm kapsamında yıkılması sırasında oluşan toz bulutu tüm caddeyi kapladı. Araç sürücülerinin ve yayaların nefes almakta dahi zorlanmasına neden olan tozu engellemek için alınan önlem ise yetersiz kaldı. 15 Mayıs’ta başlayan inşaat yasağına rağmen devam eden inşaat ve yıkımlarla ilgili ne zaman düğmeye basılacağı ise merak konusu oldu.

The 25-meter road known as Şevket Tokuş Street, which was built during the demolition of the building, covered the entire street. The measures taken to prevent dust from causing drivers and pedestrians to breathe even in breathing were insufficient. Despite the construction ban on May 15, construction and demolition of the button was pressed when the key was wondered.

2019-05-27 14:44:40 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya