HÜSEYİN DEĞİRMENCİ'DEN ESNAFA KREDİ UYARISI – ALANYA HABERLERİ

Kötü geçen turizm sezonlarından sonra büyük bir ekonomik sıkıntı içine giren esnaf, 2018 yılı turizm sezonunu iyi geçirdi. 2019 yılı beklentilerinin de bir hayli yüksek olması, esnafın bankalardan ya da esnaf kredi kooperatiflerinden kredi alarak işyerlerine yatırım yapması için özgüven aşıladı. Alanya Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, kredi alacak esnafı uyararak, “Şu ana kadar Alanya’daki 4 esnaf kefalet kooperatifinden kullanılan kredi miktarı oldukça yüksek. Bu durum 2019 turizm sezonunun iyi gideceğine yönelik bir işaret olarak da görülebilir” dedi.

Kredinin yatırım amaçlı alındığı zaman güzel sonuçlar doğurabileceğini söyleyen Değirmenci, “Fakat esnaf kredi kullanırken dikkatli olmalı, çünkü hem turizm hem de hayat şartları sürprizlere gebedir” mesajı verdi.

2019-04-15 14:31:40 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya