DÜNYA DEVİ LBC DANIŞMANLIK ARTIK ALANYA'DA – HABERLER

Alman Dieter Maier ve Luk Bierens ortaklığında kurulan LBC Danışmanlık, Alanya basınını kahvaltıda bir araya getirdi. Yöresel Alanya Ev Yemekleri’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda şirketin kurucusu Dieter Maier de hazır bulundu. Daha önce Porsche, Volvo, Toyota gibi dünya devlerinde görev alan Maier ve Bierens, Alanya ve Türkiye’deki büyük şirketleri de dünya devleri arasına yazdırmak için yola çıktıklarını belirtti.
‘Bir sene önce Alanya’ya geldim ve kalbimi burada bıraktım’ diyen Maier, ‘Almanya’da kurduğumuz şirketi Alanya’ya taşıdık. Deneyimlerimiz ve bilgimizle iş ortaklarımızın işlerinde daha tanınır ve vizyoner olmalarını sağlayacağız. Adımızı ve yaptığımız işleri duyurmamız için siz değerli basın mensuplarının da yardımını isteyeceğiz’ dedi.

Founded in partnership with German Dieter Maier and Luk Bierens, LBC Consulting brought the Alanya press together for breakfast. Dieter Maier, the founder of the company, was also present at the breakfast organization organized at the local Alanya Home Cooking. Previously Porsche, Volvo, Toyota as the world Maier in the giant task areas and Bierens, Alanya in Turkey and also the world largest companies said they set out to print between giants.
Er I came to Alanya a year ago and I left my heart here, Mai Maier said. ‘We moved the company we established in Germany to Alanya. With our experience and knowledge, we will ensure that our business partners become more recognized and visionary in their work. We will also ask the help of our valuable press members to announce our name and the works we do.

2019-06-16 14:44:07 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya