DEMİRTAŞ MAHALLESİ'NDEN BAŞKAN BÖCEK'E ÇAĞRI – HABERLER

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı Kırsal Alan Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanında hummalı bir çalışma sürdürürken, Demirtaş Mahallesi’nde yapılan yol açım çalışmalarında sona gelindi.

Demirtaş bölgesinde bulunan 23 mahallenin ve Gazipaşa’nın da 5 mahallesinin kullandığı Kaşlıoğlu ile Toprakhan Yaylası arasında bulunan 11 kilometrelik bölgedeki yayla grup yolunda Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından sathi asfalt yol yapımı için altyapı çalışmaları başlatıldı.

Çok hareketli ve işlek olan bu yolun daha güvenli, sağlam ve kalıcı olması açısından bölge halkı ve muhtarlar, sathi asfalt yerine sıcak asfalt yapılmasını talep etti. “Yapılmışken sağlam bir yol olsun” diyen muhtarlar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e seslendiler. Ayrıca bu yolun bir diğer öneminin ise Demirtaş’ta bulunan 112 Acil Servis ambulansının Kuşyuvası bölgesine kısa sürede ulaşması olduğunu söyleyen bölge sakinlerinden Caner Kırbaş, “Acil vakalarda Mahmutlar’da bulunan ambulanstan 20 dakika daha önce Kuşyuvası’na ulaşan bir yola sahibiz. Bu nedenle bile asfalt yapılması büyük önem arz ediyor” dedi.

2019-05-10 14:18:10 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya