COŞKUN KARADAĞ'DAN MUSTAFA TOKLU'YA 'KEŞKE SİZİN DE 3 ADAYINIZ OLABİLSE' – HABERLER

CHP İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını bu kez Demirtaş Mahallesi sahilindeki Susa Beach çatısı altında gerçekleştirdi. Geçtiğimiz aylarda yaşanan elim bir trafik kazasının ardından yaşamını yitiren CHP’li Taner Karlı’yı anmak için Susa Beach’te bir araya gelen yönetim ve partililer, Alanya gündemini değerlendirdi.
Geçtiğimiz hafta Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun kendisine yönelik eleştirilerine yanıt veren CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Toklu’yu Cuma Pazarı’na davet etti ve “İnsanlar aç” dedi. Karadağ ayrıca Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi örneğini verip şehrin sorunlarına değinerek, “Hastaneyi yaptık diyorsunuz. Yaptınız da, peki olmuş mu?” göndermesi yaptı. Toklu’nun kongre ve aday göndermelerine de cevap veren Karadağ, “Keşke aynı demokrasi örneğini sizler de verebilseniz” diyerek sert konuştu.

2019-08-07 15:07:57 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya