CHP'Lİ KARADAĞ'DAN İKTİDARA VERYANSIN – ALANYA HABERLERİ

CHP İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını bugün gerçekleştirdi. Yerel seçimlere 11 kala süreci değerlendiren CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, “İttifak halinde girdiğimiz bu seçimlerde çalışmalarımızda halkımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Tepkiler çok olumlu. Sanayi esnafı ve civarındaki vatandaşlarımızla buluştuk. Mahmutlar seçim ofisinin açılışını coşkuyla gerçekleştirdik” dedi.

Cumhur İttifakı’nın, Abdullah Sönmez’in “çay 1 lira olacak” ve “ilköğretim okulu öğrencilerinin servisleri ücretsiz olacak” vaatlerine getirdiği eleştirilere değinen Karadağ, “Bırakın çayı çorbayı, halk kuru soğana muhtaç oldu. Buna bakmak lazım. Kendileri öncelikle bunu açıklasınlar. Kaldı ki kendileri de seçim mitinglerinde vatandaşa çay dağıtıyorlar” diye konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Mahmutlar’da yaptığı konuşmada CHP’yi terör örgütüyle ilişkilendirdiğini söyleyen Karadağ, “Bizler bu ayrıştırıcı dili kullanmayacağız. Biz kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Bizi çekmek istedikleri bu tartışmaların içerisinde yer almayacağız” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından, 2014-2019 döneminin meclis üyeleri olan Erkan Demirci, Hüseyin Yaman, Gökhan Sipahioğlu, Mehmet Kural, Mustafa Aras, Erdoğan Toktaş, Nefise Develioğlu ve Eray Erdem’e teşekkür plaketi verildi.

2019-03-20 15:05:32 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN