‘CHP İKTİDAR PARTİSİ OLACAKTIR’ CHP’li Abdüllatif Şener’den Dim’e ziyaret – HABERLER

Eski Maliye Bakanlarından olan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Küresel Gazeteciler Konseyi Kurucu Genel Başkanı ve Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim’i ziyaret etti.
Şener, tatil amaçlı geldiği Alanya’da bir dizi görüşmeler gerçekleştirdi. Dim’i ziyaret eden Şener, Dim TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. Gelişinden Alanya CHP İlçe Teşkilatı’nın haberdar olmayışının nedeni sorulan Şener, ‘Alanya Lisesi’nin aşure günü olduğunu bilerek gitmedim. Tanıdığım bir arkadaşın etkinliğe sponsor olmasından dolayı davet aldım. Etkinliğin bitiminde anladık oraya siyasi ve bürokratların geldiğini. Orada tek bulunmam da daha sonra kamuoyunda merak uyandırmış demek ki” dedi.
Türkiye’deki ekonomik durumu da değerlendiren Abdüllatif Şener, “Ekonomide net bir kriz var. Bu durum yıllardır oluşmaya devam ediyor. Son olarak 2018’in Ağustos ayında yaşanan kriz tescillenmiş oldu’ diye konuştu.
Türkiyenin tarım politikasını değerlendiren Şener, ‘Türkiye’de tarım politikası yok’ ifadelerini kullandı.
CHP’nin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde uygun aday belirleyeceklerini söyleyen Şener, ‘Önümüzdeki seçimlerde CHP iktidar partisi olacaktır” diye konuştu.
Alanya turizmi hakkında düşüncelerini de aktaran Şener, “Alanya’nın turizm için iyi bir potansiyeli var. Bu potansiyelini kullanması son derece önemli. Tek bir kişinin aklı değil bir ülkeyi, değil bir kenti, tek bir aileyi bile idare edemez. Özellikle de Alanya’da yaşayan insanların kolektif çalışmaları ve ortaya koyacakları stratejiler hepsinden önemlidir” dedi.

2019-09-20 16:58:09 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN