CANKURTARANDAN HAYATİ UYARILAR 'KLEOPATRA PLAJI' – HABERLER

Damlataş bölgesindeki Kleopatra Plajı’nda yazın gelmesiyle birlikte plajın olmazsa olmazı olan cankurtaran da yerini aldı.
Cankurtaran Abdi Özdemir, halkı uyararak, “Bayrakları çok iyi takip etsinler. Kırmızı bayrak çekili olduğunda denize girmemeleri gerektiğini bilsinler. Sarı ve kırmızı bayrak çekili ise gönül rahatlığıyla yüzebilirler” dedi.

Kleopatra Plajı, yabancı turistlerin olduğu kadar yerli turistlerin de en çok tercih ettiği plajlar arasında yerini alıyor. Otostopla Alanya’ya geldiklerini söyleyen bir grup genç, “Alanya’yı çok beğendik. Otostopla seyahat edenler için de ulaşımı kolay ve güvenli bir yer. Tekrar gelmeyi çok istiyoruz” dediler.

Alanya’da üniversite okuyan gençler de plajın tadını çıkaranlar arasındaydı. Gençler, “Okula ulaşımda sorun yaşıyoruz. Sefer ve otobüs sayıları çok az, çoğu zaman okula geç kalıyoruz” diyerek yetkililerden ulaşıma düzenleme getirmelerini istedi.

With the arrival of the summer in Cleopatra Beach in the Damlataş region, the lifeguard, which is the sine qua non of the beach, took its place.
Cankurtaran Abdi Özdemir, warning the public, ı Let them follow the flags very well. Let them know that when the red flag is drawn, they should not enter the sea. Yellow and red flag can be swim with peace of mind, kırmızı he said.

Kleopatra Beach is one of the most preferred beaches among local tourists as well as foreign tourists. A group of young people hitchhiking to Alanya came to say, söyleyen We liked Alanya very much. Easy to reach and safe for those who hitchhiking. We want to come again. Tekrar

Young people studying in Alanya were also enjoying the beach. Young people, ula We have problems in transportation to the school. The number of flights and buses is very small and we are often late for school.

2019-05-19 14:30:41 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya