BU SENE ALANYA'YA KAÇ YOLCU GEMİSİ GELECEK? ALTSO'da gündem ALİDAŞ – ALANYA HABERLERİ

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası aylık olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda geçmiş bir ayın faaliyetleri hakkında meclis üyeleri bilgilendirilirken, İş-Kur Alanya Müdürü Selami Harman, 2019 Yılı istihdam Seferberliği ile ilgili bilgilendirme yaptı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin meclis toplantısına mazeretli olarak katılamazken, meclis üyelerine Başkan Yardımcısı Ali Kamburoğlu seslendi. Oldukça yoğun geçen bir ayın faaliyetleri konusunda meclis üyelerini bilgilendiren ALTSO Başkan Yardımcısı Ali Kamburoğlu, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in Alanya’yı ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile yaptığı görüşme ve sezona ilişkin değerlendirmeleri başta olmak üzere birçok konuya değindi.

7-10 Mart tarihlerinde gerçekleşen ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in de katıldığı ITB Berlin Fuarı’nın sonuçlarının da değerlendirildiği toplantıda, yine ALTSO’nun da ortağı olduğu ALİDAŞ’ın 23 Mart tarihinde gerçekleşen Genel Kurulu da değerlendirildi. ALTSO Başkan Yardımcısı Ali Kamburoğlu, bizzat katıldığı ALİDAŞ Genel Kurulu toplantısına ilişkin yaptığı açıklamada, “Kafamıza takılan bazı soruları cevabını istedik, şimdi o cevapları bekliyoruz” dedi.

ALTSO Başkan Yardımcısı Ali Kamburoğlu’nun ardından meclis toplantısına davet üzerine gelen İş-Kur Alanya Müdürü Selami Harman, 2019 Yılı istihdam Seferberliği ile ilgili bilgilendirme yaptı. Harman, seferberliğin iş dünyasına çok büyük katkılar sağladığına dikkati çekti.

2019-03-26 15:07:37 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN