BU NE REZALET Alanya İskele'de lağım kokusundan geçilmiyor – HABERLER

Alanya’nın vitrini konumunda olan, tarih ve denizin el ele verdiği İskele’nin kanalizasyon taşkınlarına teslim halleri adeta ‘Pes’ dedirtiyor. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği İskele’de kanalizasyonun yetersiz kalması taşmalara sebep oluyor. Kızıl Kule önünden başlamak üzere Şelale Meydanı’na dek tüm kanalizasyonlarda her gün meydana gelen taşkınlar yüzünden yolda göletler oluşurken, turistler ve vatandaşlar resmen pisliğin içerisinde yürümek zorunda kalıyor. Mevcut durum Alanya’ya yakışmadığı gibi insan sağlığını da tehdit ediyor, bölgede kokudan da durulmuyor.
Bu duruma tepki gösteren Alanya Belediyesi’nin MHP’li eski Meclis Üyesi, aynı zamanda bölge esnaflarından Cemal Palamutçu, “Alanya’da turizmi bitirelim. En azından dünyaya rezil olmayız” dedi.

2019-07-23 15:31:46 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya