BAŞKAN YÜCEL'DEN GÜZELBAĞ ÇIKARMASI – ALANYA HABERLERİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dün akşam Güney Mahallesi’ndeki düğün salonu açılışı sonrası Güzelbağ Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Bir dönem Güzelbağ Belediye Başkanlığı da yapan Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula’nın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan da Başkan Yücel’e eşlik etti. Geride kalan 5 yılda Güzelbağ, Konaklı, Payallar ve Emişbeleni’ne verdikleri hizmetleri anlatan Başkan Yücel, “Güzelbağ Mahallesi’nin değerli sakinleriyle bir araya geldik. Geç saate rağmen 7’den 70’e bizi samimiyet ve güler yüzle karşılayan, destekleriyle büyük güç veren bütün vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkan Yücel güne esnaf ziyaretleriyle başladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin eski Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’in yanı sıra Başkan Yücel’e belediye meclis üyesi adayları olan Kerim Aydoğan, Mehmet Ali Kiriş, Ali Şahin, Alper Birer, Melike Nazifoğlu, Pauline Müftüoğlu, Tunahan Kasapoğlu, Muammer Özbudak, Mehmet Ali Tekin, Bilal Azak, Kerim Ertekin, Meliha Aras Erdoğan, Mustafa Sünbül, Ahmet Dayanç, Nuri Tokuş, Arif Tok, Emine Hacıgökmen Çalış, Kayhan Balta, Ali Rıza Kayacı, Mehmet Babaoğlu, Mehmet Şenli, Merve Baysal, Mustafa Keşoğlu, Uğur Oğuz, Erkan Cebeci, Tuncay Sarmaz, Ahmet Edişmen, Fatma Ünal Akın, Cengiz Toksöz, Mehmet Akman, Şenay Demirtaş Akın, Özlem Payalıoğlu ve Sevda Özaslan’ın yanı sıra kontenjan listesindeki Adem Er, Mustafa Tuna, Fevzi Aladdinoğlu ve Mustafa Toksöz de eşlik etti.

Hacet Köprüsü üzerinde başlayan ziyaretler daha sonra Ahmet Tokuş Bulvarı üzerinde devam etti. Esnafın yoğun ilgi gösterdiği Başkan Yücel, Cumhur İttifakı’na Alanya halkından güçlü bir destek beklediklerini ifade etti.

2019-03-20 14:07:53 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya