BALON BALIĞINA ÇÖZÜM 'KUZU' VE 'GRİDA' BALIKLARI – HABERLER

Alanya’nın ve sokağın nabzını tutmaya devam eden Dim TV, son günlerde en çok tartışılan gündem maddelerinden biri olan balon balıklarına karşı alınması gereken önlemleri ekranlara taşıdı. Avcı kimlikleri ile bilinen balon balıkları, hızla çoğalmaları bakımından tedirginlik yaratıyor. Peki, deniz faunası ve insan sağlığı için tehdit olarak görülen balon balıkları ile mücadelede, popülasyon dengesini doğal yollarla sağlamak mümkün mü? Her ne kadar düşman kimlikleri ile öne çıksalar da bir hayvan türüne topyekun savaş açmak insani bir durum mudur? Konuyu bu açıdan ele alarak yola çıkan Dim TV, mikrofonlarını deniz altı araştırmaları yapan ve pek çok belgeselde imzası olan Ferit Altürk’e uzattı. Altürk, popülasyon dengesini korumanın doğaya uygun koşullarını Dim TV’ye özel aktardı.

Dim TV, which continues to keep the pulse of Alanya and the street, carried the measures to be taken against the balloon fish which is one of the most discussed agenda items in recent days. Balloon fish, known for their hunter identities, create uneasiness in terms of their proliferation. Is it possible to balance the population in natural ways in the fight against balloon fish, which is considered a threat to marine fauna and human health? Is it a humanitarian situation to wage a total war on an animal species, even if they come forward with enemy identities? Dim TV set out by addressing the issue in this respect, and extended his microphones to Ferit Altürk, who undertook research in the underwater world and signed in many documentaries. Altürk, the nature of the conditions for maintaining the balance of population-specific Dim TV passed on.

2019-06-10 14:06:59 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya