BAKAN ÇAVUŞOĞLU'NDAN ALANYA'DA SİMİT İKRAMI – HABERLER

Yakın dostu olan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in davetlisi olarak ALTSO iftarına katılmak için Alanya’ya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen ve ekibinin organize ettiği ‘Gece Gece Simit Çay’ etkinliğinde vatandaşa simit ikram etti. Hükümet Meydanı’ndaki Ak Parti Gençlik Kolları üyelerinin 2. kez düzenlediği etkinliğe katılım yüksekti.

Atatürk Bulvarı üzerinde gençler tarafından meşalelerle karşılanan Bakan Çavuşoğlu, vatandaşla selamlaşarak etkinlik alanına geçti. Kurulan stantta vatandaşa simit, çay ve kahvaltılık ikram eden partili gençlere katılan Bakan Çavuşoğlu, burada kendisi de vatandaşlara simit dağıttı.

Etkinliğe Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve çok sayıda partili de katıldı. Bakan Çavuşoğlu ilk simidi ise şarkıcı Lara’ya verdi. Yabancı turistlerin de geldiği stantta yaklaşık 20 dakika gençlerle beraber vatandaşa simit ikram eden Bakan Çavuşoğlu, toplanan vatandaşlarla da bir süre sohbet etti. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu yapılan simit çay etkinliğinin ardından Alanya’daki programını tamamladı.

2019-05-12 14:12:15 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN