APAYDIN’DAN EĞİTİM ELEŞTİRİSİ ‘Ak Parti’yi ileride öğrenciler yıkacak’ – HABERLER

İyi Parti İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı bugün İlçe Başkanı Yücel Apaydın başkanlığında gerçekleştirildi. Apaydın, yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlere hayırlı uğurlu olmasını diledi. Yeni eğitim öğretim yılına başlarken ülkenin yine sorunlar yumağı ile karşı karşıya olduğunu söyleyen Apaydın, “Eğitimde fırsat eşitliği diye bir şey kalmadı” dedi.
Sorgulaması ve irdelenmesi gereken bir başka konunun ücretli öğretmenlik olduğunu belirten Apaydın, “Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uyduruk sınavlarla yetersiz olduğu öne sürülen öğretmenler devlet ve özel okullarda ücretli öğretmen olarak görev yapıyorlar” dedi.
Ak Parti iktidarında hiçbir öğrencinin okula başladığı sistemle mezun olamadığını anımsatan Apaydın, “Göreceksiniz, ileride Ak Parti iktidarını yıkacak olan, bozuk eğitim sistemine maruz kalan öğrenciler olacaktır” dedi.

2019-09-10 15:19:02 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya