ALANYASPOR CAMİASI İFTARDA BULUŞTU – HABERLER

Alanyaspor camiası dün akşam Zimbitlik Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde iftarda bir araya geldi. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde yağılan iftar davetine Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanyaspor’un eski başkan ve yöneticileri, futbolcular, şehit aileleri ve Alanyaspor’a maddi manevi destek veren paydaşlar katıldı. Hasan Çavuşoğlu, ekibiyle birlikte konuklarını kapıda karşıladı.

Duayla başlayan iftarın ardından Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu bir konuşma yaptı. Geleneksel hale gelen iftar yemeğine katılanlara teşekkür eden Çavuşoğlu, “Futbol sezonunu bir hafta sonra tamamlayacağız. Aramızda olan futbolcularımıza da çok teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi çok değerli bir futbolcumuzu kaybettik. Ona tekrar Allah rahmet eylesin diyorum. Onu hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

Çavuşoğlu’ndan sonra konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan futbolcumuz Josef Sural’a Allah’tan rahmet, ailesine ise başsağlığı diliyorum. Alanyaspor bizim ortak değerimizdir. Güzel bir iftar davetinde biraya gelerek orucumuzu birlikte açtık” diye konuştu.

Gecenin son konuşmasını ise Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu yaptı. Harputlu, “Alanyasporumuz Türkiye’nin gönlünde centilmenlikle ve misafirperverlikle yer aldı. Aramızda çok kısa bir süre bulunmasına rağmen hepimizin gönlünde taht kuran saygıdeğer Josef Sural beyefendiyi kaybettik. Bu olay kulübümüzün bu yıl ki en büyük üzüntüsüdür. Kendisine hem rahmet diliyorum, hem de saygıyla anıyorum” dedi.

Alanyaspor community came together at iftar at Zimbitlik Cengiz Aydoğan Facilities yesterday evening. Alanya Mayor Mustafa Harputlu, Mayor of Alanya Adem Murat Yücel, Chief Public Prosecutor Yasin Emre, AK Party Head Mustafa Toklu, MHP District Chairman Mustafa Turkdogan, CHP District President Coşkun Karadağ, President of ALTSO Mehmet Şahin, the former chairman and executives of Alanyaspor, footballers, martyr families and stakeholders who gave material support to Alanyaspor. Hasan Çavuşoğlu greeted his guests at the door with his team.

After the iftar started with prayer, Alanyaspor President Hasan Çavuşoğlu gave a speech. Thanks to the participants of the fast-breaking dinner Cavusoglu, “We will complete the football season after a week. Thank you very much for the footballers among us. As you know we have lost a very precious football player.

Alanya Mayor Adem Murat Yücel, speaking after Çavuşoğlu, said, bir I wish God’s mercy to our footballer Josef Sural who has left us as a result of a traffic accident and I wish his condolences to his family. he said.

The last speech of the night was made by Alanya Governor Mustafa Harputlu. Harputlu, “Alanyasporu we took part centilmenlikl and hospitality in the heart of Turkey. Between us a very short time we lost the venerable Josef Sural gentleman who throne in the hearts of all of us, although there. These events our club is this year’s biggest worry. He and I wish mercy, I commemorate both with respect ” said.

2019-05-22 14:59:54 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya