ALANYALI PAZARCILAR SEZONU YORUMLADI'Turistlerin alım gücü düşük'-HABERLER

Alanya, Antalya, Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutuyor. Gündemi takip etmek için sayfamızdan canlı haber yayınına veya geçmiş kayıtlara ulaşın.Oba’da haftalık olarak kurulan ve genellikle turistlere hitap eden Pazartesi Pazarı’nda esnaf sezonun ilk çeyreğinde umduğunu bulamamaktan yakındı. Pazarın özellikle giyim ve aksesuar kısmında satışlarda durgunluk olduğunu belirten esnaf, “Turist geliyor ancak para harcamıyor. Sayıca çok olmalarının para harcamadıktan sonra bize bir getirisi olmuyor” dedi.
Alanya, Antalya, Turkey and keeps the pulse of the world. In order to follow the agenda, live news broadcasts or historical records are available from our website. Stating that there are stagnation in sales, especially in the clothing and accessories section of the market, tradesmen said, d Tourists come but do not spend money. Having a lot of money does not have a return to us after spending money Say.Alanya, Antalya, Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutuyor. Gündemi takip etmek için sayfamızdan canlı haber yayınına veya geçmiş kayıtlara ulaşın.Oba’da haftalık olarak kurulan ve genellikle turistlere hitap eden Pazartesi Pazarı’nda esnaf sezonun ilk çeyreğinde umduğunu bulamamaktan yakındı. Pazarın özellikle giyim ve aksesuar kısmında satışlarda durgunluk olduğunu belirten esnaf, “Turist geliyor ancak para harcamıyor. Sayıca çok olmalarının para harcamadıktan sonra bize bir getirisi olmuyor” dedi.
Alanya, Antalya, Turkey and keeps the pulse of the world. In order to follow the agenda, live news broadcasts or historical records are available from our website. Stating that there are stagnation in sales, especially in the clothing and accessories section of the market, tradesmen said, d Tourists come but do not spend money. Having a lot of money does not have a return to us after spending money SayAlanya, Antalya, Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutuyor. Gündemi takip etmek için sayfamızdan canlı haber yayınına veya geçmiş kayıtlara ulaşın.Oba’da haftalık olarak kurulan ve genellikle turistlere hitap eden Pazartesi Pazarı’nda esnaf sezonun ilk çeyreğinde umduğunu bulamamaktan yakındı. Pazarın özellikle giyim ve aksesuar kısmında satışlarda durgunluk olduğunu belirten esnaf, “Turist geliyor ancak para harcamıyor. Sayıca çok olmalarının para harcamadıktan sonra bize bir getirisi olmuyor” dedi.
Alanya, Antalya, Turkey and keeps the pulse of the world. In order to follow the agenda, live news broadcasts or historical records are available from our website. Stating that there are stagnation in sales, especially in the clothing and accessories section of the market, tradesmen said, d Tourists come but do not spend money. Having a lot of money does not have a return to us after spending money Say
Алания, Анталия, Турция и держит пульс мира. Чтобы следить за повесткой дня, на нашей странице доступны прямые трансляции новостей или прошлые записи.На понедельничном рынке, который еженедельно создавался в магазине и обычно привлекал туристов, торговцы жаловались, что они не могут найти то, на что они надеялись в первом квартале сезона. Заявив, что в области продаж наблюдается стагнация, особенно в сегменте одежды и аксессуаров, d туристы приезжают, но не тратят деньги. Скажи, что им нечем заняться, потратив много денег.

2019-05-20 14:59:45 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN