ALANYA'DA TRAFİK ÇİLESİNİN NEDENLERİ NELER? – HABERLER

Alanya’nın en büyük sorunlarından biri trafik ve ek olarak otopark. Otopark sorununu derinleştiren en önemli sebeplerden biri de işgaliye bedeli karşılığı araçların yola park edilebilmesi. Özellikle araç kiralama firmalarının açma ruhsatı almadan evvel sağlaması gereken koşullara sonrasında uymaması, bu durumu denetleyecek yetkili makamların da durumu denetlemeksizin işgaliye bedeli karşılığı yolu işletmelere kiralaması, otopark sorununu içinden çıkılmaz bir hale getiriyor.

İşgaliye bedeli karşılığı kentin caddelerinin kiralanabilmesine ilişkin Dim TV’ye konuşan Tüketici Hakları Derneği Alanya Şubesi Başkanı Cemal Şencan, uygulamanın yasal olmadığını belirtti. Kentin topyekun bir disipline ihtiyacı olduğuna vurgu yapan Şencan, “Zaten bir turizm kentinde de olması gereken şeyler bunlardır” diyerek ironi yaptı.

2019-07-16 15:02:32 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya