ALANYA'DA TACİZCİ DENİLEN ŞAHIR SERVEST KALDI AÇIKLAMALARDA BULUNDU – HABERLER

Alanya’da önceki gün tacizci diye darp edilen şahıs serbest kaldı. Önceki gün Cikcilli Mahallesi’nde korkunç bir olay yaşanmıştı. Bereket P. isimli vatandaş, iki kız çocuğunu taciz ettiği iddiası ile vatandaşlar tarafından darp edilmişti. 34 yaşındaki Hatay nüfusuna kayıtlı Bereket P.’nin, yolda yürüyen 11 ve 15 yaşındaki iki kız çocuğuna “Siz nerelisiniz?” ve “çok güzelsiniz” gibi sorular sorduğu, kızların durumu babalarına haber vermesi üzerine Bereket P. olayı duyup çevreden gelen vatandaşlar tarafından önce darp edilmiş, ardından polislere teslim edilmişti.

Polis tarafından gözaltına alınıp karakola götürülen, ardından mahkemeye çıkarılan Bereket P., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayın yanlış anlamadan kaynaklandığını belirten Bereket P. ve akrabaları duruma isyan etti. Kendisinin suçsuz olduğunu belirten Bereket P., “Böyle bir olay gerçek olsa beni serbest bırakmazlardı. Küçük bir kız çocuğunun yanlış anlaması ve söylediği sözle bana yapılanlar haksızlıktır. Ben de kendilerinden şikayetçi olacağım. Bana bu kara lekeyi süren kişileri kınıyorum, onlarla hukuk önünde hesaplaşacağım” dedi.

2019-06-28 14:54:40 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya