ALANYA SMMM'DE SEÇİM HEYECANI – HABERLER

Alanya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. 4. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nun ilk oturumunu gerçekleştiren Alanya SMMM Odası’nda asıl seçim ise yarın gerçekleşecek. Adayların belirlendiği genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Seçime katılacak Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu ile birlik delegesi adaylarının divana bildirilmesinin ardından geçmiş döneme ait faaliyet raporunun sunumuna geçildi. Bütçe görüşmelerinin ardından ise dilek ve temenniler bölümü ile oturuma son verildi.
3 grup arasında gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Kerim Gökçeoğlu, İhtisas grubunun adayı olarak yeniden seçime girdi. Grubun rengi ise turuncu ile temsil ediliyor. Çağdaş Demokratik Muhasebeciler Grubu’nun adayı olarak Tevfik Atar gösterilirken, grubun rengi mavi olarak belirlendi. Alanya Birlik Grubu’nun adayı ise Önder Kıvrak oldu. Grubun rengi ise beyazla temsil ediliyor.
Alanya Chamber of Certified Public Accountants is experiencing the excitement of election. The actual election will take place tomorrow in Alanya SMMM Chamber, which holds the first session of the 4th Ordinary Elected General Assembly. The general assembly where the candidates were determined started with the reading of respect and the National Anthem. Following the notification of the Board of Directors, Supervisory and Discipline Committee and union delegation candidates to the council, the presentation of the activity report of the previous period was started. After the budget negotiations, the session was ended with the wishes and wishes section.
Presidential Kerim Gökçeoğlu, who will be held in the elections between 3 groups, re-elected as the candidate of the Specialized group. The color of the band is represented by orange. Tevfik Atar was nominated as the candidate of Contemporary Democratic Accountants Group and the color of the group was determined as blue. Onder Kıvrak was the candidate of Alanya Unity Group. The color of the band is represented by white.

2019-06-15 15:21:33 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN