ALANYA KENT HARİTASI'NDA YOK YOK – HABERLER

Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Büro Amirliği, Alanya’ya tatil amacıyla gelen turistlerin şehirde gerek yaya olarak gerekse toplu taşıma araçlarını kullanarak bir rehbere ihtiyaç duymadan rahatça gezmelerini sağlamak amacıyla Rusça, İngilizce ve Almanca olarak hazırlanan Alanya Kent Haritası’nı dağıtmaya devam ediyor.

İçerisinde toplu taşıma araçlarının güzergahlarını, şehrin tarihi, doğal ve kültürel tanıtımı, Alanya’da gerçekleşen etkinliklerin bulunduğu haritalar, ihtiyaç duyulduğunda kamu kurum ve kuruluşlarının telefon numaralarını da içeriyor. Öte yandan turistlerin olası bir suça maruz kalmamaları için kişisel olarak alabilecekleri tedbirler de haritada anlatılıyor. Alanya Kent Haritası’nın turistlerin yoğun olarak bulunduğu Alanya Kalesi ve Alanya Teleferik önünde dağıtımına yaz mevsimi boyunca devam edileceği bildirildi.

2019-05-17 13:47:01 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya