ALANYA HAYATE HANIM ORTAOKULU'NDAN RENKLİ ETKİNLİK – HABERLER

1891 yılında eğitim hayatına başlayan ve Alanya’nın en köklü eğitim kurumlarının başında gelen Hayate Hanım İlk ve Ortaokulu, Alanya Kültür Merkezi’nde renkli bir yıl sonu etkinliğine imza attı. Etkinliğe Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Yenialp’in yanı sıra öğrenciler ve velileri de katıldı. Öğrenciler, oluşturdukları korolarla etkinliğe katılanlara müzik ziyafeti çekti. Birbirinden keyifli şarkılar, dinleyenlerden tam not aldı.
Gecenin mimarlarından olan Hayate Hanım Ortaokulu müzik öğretmeni Uğur Çam, öğrencileriyle sene başından beri çalıştıklarını ve sonucunda da güzel bir etkinliğe imza attıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Hayate Hanım Primary and Secondary School, which started education in 1891 and is one of the most established educational institutions of Alanya, has organized a colorful year-end event in Alanya Cultural Center. Alanya Municipality Deputy Mayor Ali Yenialp, as well as students and their parents attended the event. Students, the choir created a feast of music for those attending the event. Delightful songs from each other, took full note from the listeners.
One of the architects of the night, Hayate Hanim Middle School music teacher Uğur Çam said that they have been working with their students since the beginning of the year and they are happy to have signed a nice event as a result.

2019-06-14 14:09:57 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya